logo

reklam

Polis Şehit Ailelerine Piknik

Polis Şehit Ailelerine Piknik
Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut
Şehitlerimiz bizlerin kutup yıldızıdır
AMASYA İl Emniyet Müdürlüğü şephit polis aileleri ve gazilerle birlikte piknikte buluştu. Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen piknik programına vali Dr. Osman Varol, eşi Funda Varol, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Polis şehitlerinin aileleri ve Amasya emnniyet teşkilatı katıldı.
“Herşeyin başı güvenlik, güvenlik yoksa, hiçbir medeniyet gelişemez” diyen Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, “Canını ortaya koyarak vatanımız için, milletimiz için, bayrağımız için kendisini feda ederek şehit olan güvenlik güçlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Şehitlerimizin emaneti olan şehit yakınlarımız bizlere emanettir, başımızın üstünde yeri vardır. Değerli gazilerimiz Allah sizlere de uzun ömürler versin” şeklinde konuştu.
Bulut, “Hak ve adaletin bekçisi olan kahraman polislerimizin kutup yıldızları olan şehitlerimizin aileleriyle ve gazilerimiz ile birlikte olabilmek bizler için ayrı bir gurur vesilesidir. Sizlerden aldığımız güç, metanetli ve heybetli duruş her zaman bizim yol göstericimiz olacaktır. Günümüz çağdaş polislik anlayışının gereklerinin bilincindeyiz. Her ne kadar milletçe zor bir sınavdan geçiyor olsak da temel insan hak ve hürriyetlerinin vazgeçilmezliğini önemsemiş bulunmaktayız. Bu anlamda vatandaşları ile bütünleşmiş, onların desteğini her daim arkasında hisseden, çağdaş, modern ve çağın en ileri teknolojisine sahip araç ve gereçleriyle donatılmış bir teşkilat olarak bu yüce millete hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bu toprakları bizlere vatan kılan ülkemiz kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve bu uğurda şehit olan kahramanlarımızı minnetle anıyor, ülkülerinin izinde olduğumuzu ifade ediyorum” diye konuştu.
Amasya valisi Dr. Osman Varol, şehit aileleri ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade etti. “Şehitlik Makamının herkese nasip olmayan yüce bir duygu olduğunu belirterek, ülkesi ve milleti için canını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize sağlıklı ve huzur bir dolu yaşam temenni ediyorum” dedi. Masaları tek tek gezerek şehit yakınları ve gazilerle yakından ilgilenen Vali Varol, çocuklara özel bir ilgi gösterdiği yemeğin sonunda, programı düzenleyen İl Emniyet Müdürlüğüne teşekkür etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle