logo

reklam

Polis Uyuşturucu Mücadelesinde Başarılı

Amasya Narkotik Tim’lerin bir istihbari bilgiyi değerlendirmesi ile birlikte piyasaya sürülmek üzere Amasya’ya getirilen uyuşturucu madde ele geçirdi.
Amasya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri uyuşturucu satıcılarına yönelik yaptığı çalışmalarda almış olduğu bir istihbari bilgiyi değerelendirdi. Amasya’ya yüklü miktarda uyuşturucu ticareti yapılmak üzere çok miktarda uyuşturucu getirileceği bilgisine ulaştı. Narkotik Tim’lerinin büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü operasyonda Y.U. adlı kişi teknik takibe alındı. Amasya Tokat karayolunun Küçük Sanayi Sitesi mevkiinde durdurulan bir yolcu otobüsünde Narkotik Tim’le daha önceden teknik takibe aldığı Y.U. nun üst ve bagajında yaptığı aramada Bir koli içerisinde güvercinler arasına gizlenmieş vaziyette 4 parça halinde 43,5 gram ağırlığında skunk maddesi, 15 sentetik hap ele geçirildi. Ayrıca Y.U. nun üst aramısında ise yarısı içilmiş vaziyette tütün ve sentetik uyuşturucuyla karıştırılmış bir sigara bulundu.
Amasya Narkotik Tim’le tarafından gözaltına alınan Y.U. emniyete götürülerek ifadesinin alındığı ve emniyetteki ifadesinden sonra sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay ile ilgili olarak soruşturmanın geniş kapsamlı sürdüğü öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle