logo

reklam

Puan Kayıplarını Telafi Edeceğiz

nihat çelikTürkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda son 4 haftada kaybedilen 7 puan yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor camiasında yüzleri güldürmüyor. Bu hafta sonu oynanacak olan Ladik Belediye maçı hazırlıkları sürerken, yeşil beyazlı futbolcuların üzüntüleri beli oluyor.
Yeni Amasyaspor Futbol şube sorumlusu Nihat Çelik, son dört haftada kaybedilen 7 puanın telafisini yapacak güçte olduklarını belirterek bundan sonra yaşanacak puan kaybının telafisinin sor olduğunu söyledi.
Çelik, Ladik Belediye maçına seri galibiyetlerin başlangıçı olarak baktiklarını belirterek, ligin üst sıralarındaki takımların haftayı puan kaybıyla kapattığını hatırlatarak, “Böyle bir haftada puan kaybımız çok kötü oldu. bundan sonraki haftalarda kendi sahalarında oynayacakları maçlardan puan kaybı yaşamak istemediklerini belirtti.
Nihat Çelik, “Ligde zayıf yada güçlü takım kavramı kalmadı. Çünkü ligde bütün takımların kadrosu çok iyi ve ortaya koyduğu futbol da kazanma imkanı veriyor. İster kendi sahasında ister deplasmanda mağlup olma, galibiyet alma ve beraberlikle bitirme olasılıkla çok. Ancak bizde ligin en iyilerindeniz. Bu nedenle kendi sahamızda puan kaybı yaşamamalıyız. puan kayıplarının yaşandığı son dört haftayı yeniden değerlendirip, analiz ederek bir daha bu sorunu yaşamayacağız. Şimdi tek hedefimiz deplasmanda Pazar günü oynayacağımız Ladik Belediye maçından galibiyetle ayrılmak. Rakibimiz kadrosu çok iyi. Bunu biliyoruz. Ama bizde iyiyiz ve güzel bir oyun sergiliyoruz. En azında kendi sahamızda kaybettiğimiz 2 puanı burada alacağımız 3 puanla da telafi etmiş olacağız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle