logo

reklam

Saatcı; Şeker paketleme tesisi hizmette

Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı
Şeker paketleme tesisi hizmette
Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı, Üreticiden tüketiciye sloganı ile yola çıktıklarını söyledi. Mustafa Saatcı, Amasya Şeker’in yeni paketleme tesisiyle kristal şekerin üreticiden tüketiciye kaliteli, temiz ve hijyenik olarak daha ucuza ulaştırılmasını hedeflediklerini belirtti. Saatcı, “Kurduğumuz tesiste 1, 3 ve 5 kilogram olarak paketlenen kristal şekerler tüketicimizle doğrudan buluşacaktır.” dedi.
Amasya Şeker Fabrikası Ambalajlı Ürün Üretim Tesislerinden sorumlu Satış, Pazarlama ve Lojistik Müdürü Hakkı Erzene, “Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. ailesi olarak 1953 ten günümüze hayatınıza tat katmaya devam ediyor ve bizler de bundan büyük bir keyif alıyoruz.” dedi.
Erzene, “Gelişen piyasa koşulları ve Pazar talepleri doğrultusunda standartlarımızı Küresel gıda güvenlik sistemleri olan FSSC2200 ve BRC gıda güvenlik sistemleri doğrultusunda genişleterek Türkiye de sayılı birkaç şirket haline getirmek için gerekli çalışmalar başlatılmış olup çok yakın bir gelecekte TSE standarttı yanında küresel bazlı bu standartlarında bayraklarını şirketimizde dalgalandırıyor olacağız.”
Erzene, Ana ve stratejik ürünümüz olan Kristal Toz Şeker imalatında gerçekleştirdiğimiz bu projeyi Allah nasip ederse çok kısa zamanda dökme olarak satılan Etil Alkolün ambalajlı satışında da gerçekleştirmek yakın hedeflerimiz arasındadır.dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle