logo

reklam

Şampiyonluk Sevincini Başkan Özdemir İle Paylaştılar

belediyesporŞampiyonluk Sevincini Başkan Özdemir İle Paylaştılar
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya da U-14 ve U-15 lerde şampiyon olan ayrıca, U-17 ve U-19 larda Amasya 1. Kümede lig ikincisi olan tüm futbolcuları ve ailelerini ağırladı.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Belediyespor Kulüp Yönetimi, teknik kadro ve futbolcularını tek tek kutladı. Elde edilen şampiyonluktan ve başarıdan dolayı tüm takımı tebrik etti.

“Gençlerimizle gurur duyuyoruz”
Amasya Belediyespor U-14- ve 15’in Futbol Takımlarının şampiyonluğundan ve U- 17 ve 19’un ikinciliğinden ötürü mutlu olduklarını belirten Belediye Başkanı Cafer Özdemir, alt yapıda mücadele eden gençlerle gurur duyduklarını söyledi.
Başarılı geçen sezonu şampiyonlukla taçlandıran takımların elde ettiği başarıdan dolayı tebrik edip kutlayan Başkan Özdemir, “Amasya Belediyespor’un her kategoride başarılı olması için Amasya Belediyespor Yönetim Kurulumuz çok yoğun çalışıyor. Başkanımız ve Yöneticilerimizi özverili hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Birçok branşta mücadele eden bir kulübümüz var. Sezon başından beri sahada yüreğiyle oynayan ve giydiği formanın hakkını sonuna kadar verip mücadele ettiği grubu zirvede tamamlayarak şampiyonluk kupasının sahibi olan Takımlarımızı kutluyoruz. Belediyespor bu sezon başarılara imza attılar ve bize şampiyonluk sevinci yaşattılar, onlarla ne kadar gurur duysak azdır. Oldukça başarılı geçen bir sezonun ardından şampiyonluk sevinci yaşamanız hepimizi mutlu etmiştir. Elde edilen bu başarıda emeği olan Kulüp yönetimi, teknik kadro ve futbolcuları kutlarım”dedi.

Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz”
Amasya Belediyesi olarak göreve geldikleri yıl itibarı ile spora her alanda destek verdiklerini ifade eden Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Amasya Belediyesi olarak biz spora ve sporcuya büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda göreve geldiğimiz yıl itibarı ile her alanda spora ve sporcuya destek olduk. İmkanlarımız dahilinde bu desteklerimizi sürdüreceklerini belirterek, Amasya da yaşayan herkese spor yapma imkanı sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Her insanın özellikle de çocuklar ve gençlerin spor yapmaya ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Özdemir, “Çocuklarımızı hem bedenen hem de manen geliştirmemiz lazım. Onlara enerjilerini atacakları spor yapma imkanını sağlamazsanız olumsuz işlere tevessül edebilirler. Bu yüzden işimizin en başında tesisleşme geliyor diye düşünüyoruz. Önümüzdeki dönemde gençlere, çocuklara, hanımlara yönelik tesisler yapacağız. Çok önemli spor tesislerimiz ve çok önemli kulüplerimiz var. Amatör sporda da tesislerimiz var; ama bu sene tüm amatör spor kulüpleri için bir merkez yapacağız. diye konuştu.
“Başkan Özdemir’in destekleriyle şampiyonluk geldi”
Amasya Belediyespor teknik patronu Hasan Nalcı, göreve geldiği günden itibaren kulübün yapılanmasına öncelik verip, tüm kategorilerdeki takımların durumlarını yakından takip ederek önemli destekler sağlayan Başkan Cafer Özdemir’e teşekkür ettiklerini belirterek, “Amasya Belediyespor Kulübünün hedefi alt yapıya önem verip, yeni yetenekleri ortaya çıkartmaktır. Bu yolda en büyük desteği Belediye Başkanımız Cafer Özdemir vermektedir, kendisi gençlerin spor, sosyal ve kültürel alanlarda yetişmesine büyük önem vermektedir. Alt yapımızda önemli başarılar kazanıyoruz, U-14 ve U-15 Takımız grubunda şampiyon olarak büyük bir başarının altına imza attı. Gençlerimizin yeni başarılar kazanması ve daha iyi yerlere ulaşmaları içinde tüm gücümüzle çalışacağız, gençlerimiz bizim geleceğimizdir” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle