logo

reklam

Saraçoğlu; Amasya çağdaş yaşamın merkezi olacaktır

CHP ve İYİ parti Millet İttifakı Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu, Amasya bizim yönetimimizle beraber yeniden çağdaş yaşamın merkezi olacaktır. Bu konuyla ilgili projelerimiz hazır. Mazbatamızı aldığımız gün itibari ile çalışmalarımıza hızla başlayacağız. Vatandaşlarımıza şimdiden daha yaşanabilir çağdaş modern bir kent müjdesi veriyoruz.” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Belediye Başkan adayı A. Serpil Saraçoğlu, hız verdiği seçim çalışmaları doğrultusunda Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret etti.
Amasya’yı ortak akıl ve istişare kültürünü ön plana çıkararak yönetmeyi arzuladıklarını belirten CHP Amasya Belediye Başkan adayı Serpil Saraçoğlu, “Amasya’ya hizmet etmek adına, bu anlamda elimizden gelen gayreti göstereceğiz, ben Amasya’nın hepimizin ortak değeri olduğuna inanıyorum. Hiç bir toplumsal ayrım yapmadan etnik köken dil, din ırk ayrımı yapmadan, yerel yönetimlerde bütün değerlerimize sahip çıkmamız gerektiğine inanıyorum. Amasya’ya aktif bir şeklinde hizmet emek istiyoruz.” dedi.
Saraçoğlu, STK’larla yakın ilişki içinde olacağını, talep ve isteklerini dinleyerek, yerine getirmeye çalışacağını anlattı. Belediye Başkanı seçilmesinin ardından kimseyi ötekileştirmeyeceğini, Amasya’nın turizm yönünden de ekonomik yönden de gelişmesi için projeler geliştireceklerini ve kültür ve sanata da önem vereceklerini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle