logo

reklam

Saraçoğlu İttifakın Adayı

CHP ile İyi Parti arasında yerel seçimlerdeki iş birliği yapılmasına yönelik uzlaşının kapsamı Amasya’yı da içine alacak şekilde genişlediği belirtildi. İki parti arasında sağlanan uzlaşının iki parti il başkanlarının ortak protokolu imzalamasının ardından kamuoyuna ilan edildi.
Amasya’da da aday çıkarmayacak olan İYİ Parti, CHP’nin adayı olan A. Serpil Saraçoğlu’na destek verecek. CHP’de Taşova ilçesinde aday çıkarmayacak İYİ Partinin adayı eski belediye başkanlarından Özgül Özdemir’e destek verecek.

“UMUTLUYUZ, ÇALIŞIYORUZ, KAZANACAĞIZ”
CHP Amasya İl başkanı Reşat Karagöz, “Her gecenin bir sabahı, her kışın bir baharı vardır. Yeni bir seçim, yeni umutlar ve yeni başlangıçlar demektir. Mart’ın sonu mutlaka bahar olacak. Güzel ülkemiz ve kentimiz, yeni bir seçimde makûs talihini yenecek ve ilkbaharla birlikte hepimizin yüzü gülecek. 31 Mart’ta yerelde halkın iktidarı kurulacak. Amasya ve Türkiye makûs talihini yenecek. Tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Bahar bizimle gelecek, hep birlikte çalışarak içimizi ısıtacak günlere ulaşacağız” dedi.
Karagöz, İYİ Parti’ye de teşekkür ederken, “İYİ Partililer gerçekten olgun bir şekilde ülkeye, Amasya’ya, memleketimize hizmet için çalışıyorlar. Biz de onları tasvip ediyoruz. Ortaklaşa bu ülkeyi daha güzel günlere ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

‘ÖNEMLİ OLAN BAŞARIYA ULAŞMAK’
CHP ile yapılacak ittifağı çok önemsediklerini de ifade eden İYİ parti İl Başkanı Adnan Kır, şöyle devam etti:
“İttifakı sadece partiler için değil, Türkiye’de huzurun, uyumun, demokrasinin ve refahın hakim kılınması için gerekli görüyoruz. İttifakın uygulanma şekli ve şartları konusunda farklı düşünceler olabilir ama önemli olan başarıya ulaşmaktır. Bizim bir hedefimiz var, Amsaya’da merkez Belediyemizle birlikte ilçelerimizde 8’de 8 yaparak, tüm belediyeleri kazanmak istiyoruz. Bu hedefe ilerlerken en iyi yol haritasını çıkarmak ve ona göre ilerlemek içinde ilçelerimizle uyum içinde çalışıyoruz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle