logo

reklam

Saraçoğlu; Millet İttifakı ile Mart’ın sonu bahar diyoruz

CHP Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu, “Martın sonu bahardır. 31 Mart’ta Amasya’yı Sosyal Demokrat belediyecilikle buluşturacağız” dedi.
Belediyeyi adil, şeffaf, birlikte, halkçı bir anlayışla yöneteceklerini söyleyen Saraçoğlu, “Sağlıklı çevre güvenli kent anlayışını ön planda tutacak, dayanışmayı büyüteceğiz, kırsal kalkınmayı destekleyeceğiz” dedi.
“Bizim hamurumuz adalet ile yoğurulmuştur” diye sözlerine devam eden CHP ve İYİ Partinin Millit İttifakı adayı A. Serpil Saraçoğlu; “Biz ekmeğimizi adalet ve vicdan ile yoğuruyoruz. Belediyeyi adil yönetecek, herkese eşit yaklaşacağız. Harcadığımız her kuruşun hesabını Amasya halkına veren şeffaf bir belediye olacağız. Amasyamızda hiç kimse yatağına aç girmeyecek. Üretimi destekleyen projeler geliştireceğiz. Sosyal adaleti sağlayan bir belediye olarak yaşlılarımız, yoksullarımızın yanında olacağız. Biz işçisi, memuru, emeklisi, sanayicisi, öğrencisinin yaşamak istediği bir il inşa edeceğiz” dedi.
Önceliğinin gençlere yeni iş alanlarının yaratılması olduğunun altını çizen Serpil Saraçoğlu, “Millet İttifakı ile Mart’ın sonu bahar diyoruz. Gençlerimizin aktif olarak siyasetin içinde olması bizim için umut vericidir. Amasya’da gençlerimiz için güzel projelerimiz var. Önceliğimiz gençlerimiz için yeni istihdam alanları oluşturmak. Gençlerimizin ayrıca özel alanlarda eğitim almasını sağlayacağız. Amasya’da en fazla yaşanan sorunlardan biri de kalifiye personel sıkıntısıdır. Her işi yaparım mantığı ile kaliteyi ve işlevsel istihdamı yakalayamayız. Gençlerimizin istedikleri alanlarda özel kurslar ile eğitim almalarını sağlayarak sektörlerin ihtiyacı olan insan kaynağını karşılayacağız. Gençlerimiz için ayrıca yeni spor alanları oluşturacağız. Başta Yeni Amasyaspor olamk üzere mevcut spor kulüplerimizi de destekleyeceğiz. Biz geleceğimize yatırım yapacağız.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle