logo

reklam

Saraçoğlu; sosyal belediyeciliği getireceğiz

CHP Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu, “Önümüzde çok zorlu bir yerel seçim var. Bu seçim sıradan bir seçim değil. Bu seçimlerde Amasya’nın geleceğini oylayacağız. Hep birlikte Amasya’nın umudunu harmanlayacağız. İnşallah 31 Mart’ta Genel Başkanımızın da dediği gibi Mart’ın sonu Amasya’da bahar olacak” dedi.
Saraçoğlu, Biz kentlilik bilincini ve kente özen duygusunu sosyal belediyecilik anlayışıyla yeniden Amasya’mıza katacağız. CHP döneminde klasik belediye anlayışı bitecek ve sosyal belediyecilik mantığı hakim olacaktır. Biz bu anlayış ile yola çıktık. Bu yolculuğun sonunda biz değil, umut, hak, adalet ve Amasya halkı kazanacak”
Üreten ve sosyal belediyeciliği hayata geçireceğiz. Amasya’yı sizlerle birlikte yöneteceğiz. Sorunların çözümü için elimizden gelenin fazlasını yapacağım. Sosyal belediyecilikle ilgili uygulama projelerimizi ileriki günlerde Amasyalı hemşerilerimle detaylı bir şekilde paylaşacağını belirten CHP Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu, Amasya’ya ’ya sosyal belediyecilik anlayışını getireceğime söz veriyorum. Amasya’da Bahar, CHP’nin yerel yönetim rüzgarı ile gelecek. Sosyal demokrat belediyeciliğin farklılıklarını çok daha fazla belediye de halkımıza yaşatacağız.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle