logo

reklam

SARAÇOĞLU; Sosyal refahın gerçekleşmesinin altyapısını da oluşturacağız.

CHP Amasya Belediye Başkan adayı A. Serpil Saraçoğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi temelinde var olan birleştirici ve bütünleştirici, üreten, sosyal belediyeciliğin gerçek hizmet anlayışını sokağa taşıyacağım” dedi.
hedefindeki halk belediyeciliği anlatan Saraçoğlu, Temizlik işçileriyle birlikte çöp toplayacağını, esnafla dertleşeceğini, makamda oturmaktan çok sokakları arşınlayacağını belirtti.
Saraçoğlu, ‘Amasya Belediyesinde göreve göreve geldiğimizde, sosyal belediyecilik anlayışıyla toplumun tüm dezavantajlı gruplarına hizmet verecek, yalnız altyapı hizmetini sunan bir kurum olarak çalışmak yerine, aynı zamanda Amasya halkının sosyal ve kültürel hayatına katkıda bulunan, bu konuda görev ve sorumluluklar üstlenen bir anlayış ile çalışacağız. Sosyal refahın gerçekleşmesinin altyapısını da oluşturacağız.
Bu yönüyle, yerel yönetimlerin, sosyal hizmet, sosyal destek, danışmanlık, istihdam, yoksulluğun giderilmesi, sağlık, eğitim ve çevrenin korunması gibi değişik sosyal alanlara ve özellikle dezavantajlı gruplara yönelik hazırladığımız programlar, özellikle yerelde kadın politikalarının uygulanmasının en etkili ve doğrudan araçları olacaktır.” dedi.
CHP Amasya Belediye Başkman Adayı A. Serpil Saraçoğlu, 31 Mart akşamı tüm Türkiye’de olduğu gibi Amasya’da da çok büyük başarıya imza atacağız. CHP’nin yerel yönetim rüzgârı ile geleceğiz. Sosyal demokrat belediyeciliğin farklılıklarını Amasya’da halkımıza yaşatacağız. diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle