logo

reklam

Sarı; Amasya Sahipsiz

MHP Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, Amasya’yı Amasyalı’larla birlikte yönetmek için, karar kıldıklarını belirterek, “Bazıları Amasya ve Amasyalı yok gibi davranmaya alıştılar. Kendi kararlarını Amasyalı’nın kararı gibi uygulamaya alıştılar. Şehrimizi kafalarına göre yönetmeye alıştılar. Buna “Dur” demenin zamanı gelmedi” dedi.
Zor, meşakkatli bir yolla çıktıklarını belirten Sarı, “Amasya’yı Amasyalıları, Amasya’yı sevenleri seviyorum. Amasya’nın ırmağının akışını sevenide seviyorum, Amasya benim sevdam Amasya benim hayalim Amasya benim hayatım. Esasında sizin onay vermediğiniz, kabul etmediğiniz hiçbir hedefe ulaşmak mümkün değil.” dedi.
Sarı, Amasya’yı Amasyalılara emanet etmenin zamanı gelmediğini belirterek, “Sahip olduğumuz değerlerin farkında olmak ve bütün Türkiye’ye fark ettirmek zorundayız. Çünkü Amasya medeniyettir, şahsiyettir. Amasyalı medenidir, şahsiyetli insandır. Amasya’nın tarihi, kültürü kadar, coğrafyası da çok kıymetlidir. Türkiye’nin en bereketli nehirlerinden biri olan Yeşilırmak’ın kıyısında yaşıyoruz.” dedi.
Mehmet Sarı, Amasya sahipsiz. Türkiye’nin varlık sebebi olan Amasya, kendine sahip çıkmıyor. Dün seçtiğimiz milletvekilleri nerede? Nerelilerdi adlarını hatırlıyormusunuz. Hatırlayamazsınız çünkü onlar bu şehirli değil bu şehir için hayalleri olmayan bir karış toprağı bulunmayanlardır. İki dönemdir belediye başkanlığımızı yapan zât, belediye başkanı seçilmese Amasya’nın semtinden geçer mi? Ben bu sahipsizliğe bir son vermek istiyorum.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle