logo

reklam

Sarı: Biz duaya mazhar olacak işlerde olacağız

MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi (MYK) ve Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, “Diyorlar ki 2500 personeli belediyeye nasıl alacaksın. Ben belediyeye alacağım demedim ki, nereden çıktı. İşçi çıkaracakmış diyorlar, asla! Ben garip gurabanın lokmasına el sokmam. Bedduaya mazhar olacak hiçbir iş yapmam. Biz duaya mazhar olacak işlerde olacağız” dedi.
Sarı, basın mensupları ile evinde kahvaltıda bir araya geldi. Belediye Başkan Adayı Sarı, “Bir seçim sürecindeyiz. Kimseyi yermiyorum, kimseye hakaret etmiyorum, kimsenin hakkında dedikodu yapılmasına müsaade etmiyorum. Eğer duyarsanız ki; diğer siyasi partiler ile alakalı galiz sözler ediliyor ise bunu bizzat bana iletin veya il yönetimine bildirin. Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı olmadığını bilmeleri gerekir. Temiz toplum, dürüst siyaset yapmamız lazım. Elbette ki hatalarımız vardır. Cenabı Hakkın açık beyan etmediğini bizim açık beyan etmeye hakkımız yoktur. Biz kendi yapacağımızı anlatırız. Benden diğer siyasi parti temsilcileri hakkında asla kötü bir söz duyamazsınız, beraber olduğum arkadaşlarımın hiçbirinin de yapmasına müsaade etmem. Huzurlu bir toplum, huzurlu bir kent, güler yüzlü insanlar. Birbirimize dargınlık yaparak güler yüzlü olma şansına sahip olamayız” diye konuştu.
31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi’nin kazanacağına inandığını da belirten Mehmet Sarı, “MHP Amasya Belediye Başkan Adayı olarak seçimi kazanacağıma inanıyorum. Elimizdeki veriler, etrafta konuşulanlar ve anketler bizim ciddi manada halkın teveccühüne mazhar olduğumuzu gösteriyor. Biz seçimi kazanmanın övüncünü yaşarken hiç kimsenin de kırılmasına müsaade etmeyeceğiz.
Sarı, Bizim 2500 istihdamımız orta ve küçük ölçekli fabrika ve yapılaşma bağlamında olacak. Altyapıyı ben vereceğim, gerekli imkanları ben sağlayacağım, firmaları getireceğim. 2 tane firma ile görüştüm. Projeyi hazırlayarak kuracağı fabrika hakkında bilgi verdiler. Personel istihdamını sordum, toplamda 1200 kişiyi istihdam edeceklerini söylediler. Bizim sözümüz senetten ileridir. Senet kaybolur yırtılır gider. Biz ölsek de sözümüzün mirasçıları gelir o işi takip eder.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle