logo

reklam

Sarı; “Bizi İzlemeye Devam Edin”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, belediyeciliğin hem çok zor hem de vebali çok ağır olan bir görev olduğunu belirterek, “Bu görevi yaparken o kente sevdalıysanız bir şeyler üretebilirsiniz. Bu işin sadece bir siyaset aracı olarak görürseniz, bu işe dört elle sarılmıyorsanız, bu şehre gönülden bağlı değilsiniz, pamuk ipliğiyle bu işe soyunmuşsanız sonuç alma şansınız yoktur” dedi.
31 Mart Mahalli İdareler seçiminde büyük Amasya halkının tercihi ile Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Sarı, meclis üyeleri, personel ve vatandaşlara teşekkür yemeği verdi.
Mutlu, müreffeh yarınları birlikte kurabilmek için aynı hedefe birlikte yürümek gerektiğinin altını çizen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, bunu başarmanın zor olmadığını vurgulayarak, “Yeter ki bizler; farklılıklarımızı zenginlik, birliğimizi dirlik kaynağı kabul edelim. Hepimizin hayalini aynı Amasya tablosunun süslediğini görelim. Amasya bizim havamız, suyumuz, ekmeğimiz, aşımızdır. Ortak kimliğimiz, dünyaya bakışımızdır. Amasya’yı kadın dostu, çocuk dostu, genç dostu, yaşlı dostu, engelli dostu, çevre dostu, hayvan dostu modern bir kent yapmak için uğraşıp didinmemizin hikmeti olsun” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Hizmete hiçbir zaman genel-yerel ayrımıyla bakmadıklarını ifade etti. Sarı, “Çünkü vatandaştan oy isteyen, onlara hizmet için yola çıkan ister yerel yönetici olsun ister genel yönetici olsun hepsinin amacı, vatandaşın hayatını kolaylaştırmak, ona hizmet etmek. Dolayısıyla yerel, genelin eksiklerini tamamlayacak, genel de yerelin eksiklerini tamamlayacaktır. Neticede vaatler birleştirildiği zaman o kentin insanları beklentilerine kavuşacak, kime destek verdiyse onun yaptığı hizmetlerle gurur duyacaktır. Biz, Amasya’yı ve Amasyalıları hiçbir karşılık beklemeden, içten ve gönülden, karasevdalılar gibi seviyoruz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle