logo

reklam

Sarı “Bu şehri birlikte yöneteceğiz”

Her gittiği yerde yakın ilgi gören Amasya Belediye başkanı Mehmet Sarı, birlik beraberlik çağrısında bulunarak, güzel şehrimiz Amasya’yı vatandaşlarımızla, hep birlikte yöneteceklerini söylüyor.
Amasya’nın turizm, sanayi, kültür varlıkları ve sosyal yaşamıyla Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Hayata geçireceğimiz projelerle şehrimizi çok daha farklı noktaya taşıyacağız. Bu şehri hep birlikte yöneteceğiz. Amasyamızı hak ettiği hedeflere birlikte ulaştıracağız. dedi.
Kentin estetiğine önem veren anlayışla, vatandaşlarımıza konforlu bir ortam sağlamak adına çalışmaların planlı bir şekilde devam edeceğine vurgu yapan Başkan Sarı, Amasya’nın modern görüntüsüne kavuşması için sürdürülen çalışmaların vatandaşı ve esnafı rahatsız etmeyecek şekilde, titizlikle sürdürülmesine önem gösteriyoruz. Söz verdiğimiz gibi bu kadim şehri hep birlikte yöneteceğiz. Çalışmalarımız programlı bir şekilde devam ediyor. Allah’ın izniyle Amasya’da girmediğimiz mahalle, unutulmuş hiç bir sokak bırakmayacağız” dedi. Sarı, bu kadim şehri hep beraber el birliği ile kültür şehri yapacağız, bu şehri ortak akıl ile , STK’larla birlikte yöneteceğiz, herkes taşın altına elini koysun, düşünlerini özgürce ifade etsin dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle