logo

reklam

Sarı; ağzımızdan çıkan her söz bir imza

MHP Amasya Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı, “Amasyamızı el birliği içerisinde gelecekte hak ettiğini düşündüğümüz noktaya birlikte taşıyacağız.” dedi. Sarı, ağzımızdan çıkan her söz bir imza, bir mühürdür. Bu Mehmet Sarı sözüdür.
MHP Amasya Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı, Bir kulun rızkını vesile olmanın yaşattığı mutluluğun ve huzurun kıymetini biz çok iyi biliriz. Bizki, iman etmiş kullarız, biliriz ve inanırız ki, kul hakkı ateştir. O ateşten gömleği biz giymeyiz. dedi. Sarı, iş ve emek üzerine kendisinie atılan yalan ve iftiraları değerlendiridiği yazılı basın açıklamasında şunları belirtti.
“Bizler için bir insanın rızkı, işi ve aşı ile tehdit etmek zulümdür ve bunu yapana zalimdir. Bugün ellerindeki gücü kullanarak buyola meyil edenler, unutmamalıdırki zulüm payidar, zalimde muzaffer olamaz.
Biz emek ve ekmek üzerine asla siyaset yapmadık, yapmayacağız. Biz kamu ve özel sekterde çalışan, emek veren hiç bir kardeşimizin düşmanı olmadık, olmayacağız. Memleketimin her vatandaşı benim için aynı değer ve önemdedir. Gönlüm ve kapım bu güne kadar olduğu gibi yarında sonuna kadar her daim onlara açık olacaktır. Bizim gayemiz yok etmek değil, üretmektir. Biz çalışanlarımızı büyük bir aile olarak görüyoruz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle