logo

reklam

Sarı; İnsanlığa Hizmeti Hedefliyorum

mehmet sarı

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, Biz bir ülkü, bir ideal uğruna canını feda etmeye hazır bir milletiz. Eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yok ise bilinki o yol sizi bir yere ulaştıramaz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, millet adına çıkmış olduğumuz bu çetin yolda muhakkak engeller olacaktır. İşte bu engelleri Milliyetçi Hareket Partisi olarak milletce birlikte aşabileceğimize inanıyoruz. dedi.
Mehmet Sarı, “Ben siyaseti insanlara hizmet ve Allah’ın rızasını kazanmaya bir vesile ve vasıta olarak görüyor ve anlıyorum. Yani millete hizmette bir bakıcı, koruyup kollayıcı bir insan olmayı ve insanlığa hizmeti hedefliyorum.” dedi.
“Ben tok olayım millet açlıktan ölsün diyen kör vicdanlardan değil, komşusu açken kendisi tok sabahlayan bizden değildir düsturunu hedefleyen bir siyasi anlayış için Amasya’nın vekilliğine adayım.” diyen MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “Aldatmaya, yalana, talana, hırsızlığa karşı dik durmak için adayım.
“Adam aldırmada geç git diyemem aldırırım
Çiğnerim çiğnenirim hakkı tutar kaldırırım”
diyen Mehmet Akif’in hakperestik haykırışının inancında ve yolundayım.
Gelin Amasyamızın geleceğini hep birlikte hazırlayalım. mutlu yarınlara ve gelecek nesillerimize yaşanabilir bir Amasya hediye edelim. Amasya’da doğmuş bu topraklarda büyümüş, bu toprakların suyunu içmiş ve yıllardır memleketine işadamı olarak hizmet etmiş içinizden biri olarak guzide memleketimizin bütün sorunlarını biliyorum. Sorun değil çözüm üretmek için Amasya’nın vekilliğine adayım. Sorumluluk almayı bilmek, başarılı olabilmenin ilk adımıdır.” dedi.
Ülkemin ve milletimizin bekası için herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir. Temiz dürüst ilkeli ve kararlı bir şekilde sizin sesiniz, sizin sözünüz ve sizin kulağınız olmak için çıktığım bu yolda Amasyalılar ile birlikte olduğunu belirten Mehmet Sarı, Sorunun olduğu yerde çözüm de vardır. Her sorun kendi çözümünü kendi içinde barındırır. Ancak; sağlıklı çözümlere ulaşmak için sorunların doğru tespit edilmesi gerekir. Toplum olarak, ortak sorunlara sahibiz. Aynı coğrafyada yaşayan, aynı havayı soluyan, aynı dertleri paylaşan insanlar olarak, şikayet etmenin sorunları çözmeyeceğini biliyorum. Doğru tespit edilmiş bu sorunlara, akılcı çözümler üretmektir. Toplum bilinciyle hareket ederek, gerçeği öğrenmeye birlikte yönelmeyi, insan olmanın şeref, haysiyet, erdem, sorumluluk ve sevincini paylaşmayı, borçlu ve minnettar olduğumuz, olmamız gereken örnekleri hatırlayarak onlara şükran duyarak yola devam etmeyi hedeflemekteyim. En büyük amacım; Türk Milletinin ilelebet hür ve mutlu yaşayabilmesi için, bir Türk vatandaşı olarak üzerine düşen tüm sorumluluğu layıkıyla yerine getirmektir. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle