logo

reklam

SARI; Meselemiz makam mevki değil

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Az uyuyup çok çalışacağız. Bunun için belli değer ve ilkelerimiz var. Benim çok önem verdiğim hususlardan bir tanesi liyakattir. İşini sağlam yapanı severim. Diğer önemli bir konu da adalettir. Yüce kitabımız Kur’an’ı Kerim’de belirtilen ayette, emaneti ehline vermenizi insanlar arasında adaletle hükmetmenizi emrediyor.” dedi.
Sarı, Amasya için canla başla Amasyalılar ile oluşturacağımız ortak akıl ile bir ekip ruhuyla çalışacaklarını ve herkesin mutlaka bir katkısı olacağına inandığını ifade ederek, “Biz de buraya bir nefer olarak geldik. Canla, başla, ideallerimiz uğrunda ülkemiz, vatanımız, milletimiz ve şehrimiz için gece gündüz durmadan hareket edeceğiz, koşacağız. Asla durmak yok.” dedi.
Sarı, Sivil Toplum Kuruluşları bir ilin gören gözü, işiten kulağı , tutan eli olduğunu ifade ederek, “bu şehri hep beraber el birliği ile kültür şehri yapacağız, bu şehri ortak akıl ile , STK’larla birlikte yöneteceğiz , herkes taşın altına elini koysun, düşünlerini özgürce ifade etsin” dedi.
Amasya’yı ortak akılla ve tüm hemşehrileriyle birlikte daha da ileriye taşımak üzere yola çıktığını ifade eden Mehmet Sarı, “Yıllardır edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübemizi, Amasya’ya hizmet olarak aktarabilmek için kutlu bir yola çıktık.” dedi.
Amasya’nın tüm sorunlarını ve çözüm yollarını bildiğini, samimiyet, tevazu ve gayretle gönül belediyeciliğinin en iyi örneğini sergileyeceklerini belirten Başkan Sarı, Her Amasya’lının olduğu gibi kendisinin de Amasya’ya borçlu olduğunu ve bunu en iyi şekilde ödeyip, hemşehrilerinin duasını kazanmak niyetinde olduğunu anlatan Mehmet Sarı, “Bilgi, birikim ve tecrübemizi Amasya’ya aktarmak, ilize ve hemşehrilerimize hizmete dönüştürmek için yola çıktık. Meselemiz makam mevki değil, Amasya’ya olan borcumuzu ödemektir. Hemşehrilerimizle kucaklaşıp, Amasya’yı bulunduğu noktadan daha ileri taşımak temel hedefimizdir.” diye konuştu. Adaletli, hakkaniyetli ve liyakata dayalı bir yönetim anlayışını olmazsa olmaz sözleriyle tarif eden Sarı, Amasya’nın ilim, kültür, doğal güzellikler ve tarih anlamında Türkiye’nin sayılı illeri arasında yer aldığını, bunu daha çok gün yüzüne çıkarmak için çalışacaklarını vurguladı. “Amasya’nın zenginlikleri ve bağrında barındırdığı güzellikler, sadece Amasyalıların değil, insanlığın ortak malı olduğuna ve bu güzelliği herkesin görüp istifade etmesi gerektiğine inanıyorum.” diyen Mehmet Sarı, her alanda gelişim ruhuyla adım atacaklarını, Amasya’yı kültür ve tarih merkezi yapma gayretinin yanı sıra, Amasya’nın sanatkar ruhunu girişimcilik projeleriyle destekleyip, Amasya’nın kanayan yarası durumundaki göçü sona erdirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle