logo

reklam

Sarı “Ortak akıla herkesin inanması lazım”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı
“Ortak akıla herkesin inanması lazım”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, görkemli bir Amasya markasını oluşturulması için çalışacaklarını kaydederek, “Amasya Türkiye’de yaşamak için tercih edilecek ilk üç şehirden biri olacak. Bunu Amasya halkı başta olmak üzere devletimizin tüm kurumlarıyla hayata geçireceğimizi belirtmek isterim. Ortak akıl ve katılımcılık anlayışıyla çalışacak, çocuklarımıza ve gençlerimize güzel bir gelecek hazırlayacağız” diye konuştu.
Başkan Mehmet Sarı, her alanda ortak akılla hareket edildiği takdirde hedefe daha çabuk ulaşılacağını söyledi. Sarı, Belediye bir şehrin en önemli ve söz sahibi kuruluşları arasındadır. Halkımızın bizi tercih etmesi büyük bir onurdur. İnşallah şehre katkımız birlikte devam edecek. Burada göreve başladığım gündem beri ortak akıl anlayışını dillendiriyorum.” dedi.
Başkan Mehmet Sarı, Amasya’da ortak akıl komisyonu kurulacağını belirterek, Gruplar halinde oluşturulacak komisyonlar şehrin geleceğine ortak akıl kararı ile birlikte taşıyacaklarını belirtti.
Başkan Mehmet Sarı, Şehirlerde herkes bir araya gelip ortak akıl oluşturamazsa yol alamazsınız. Her zaman ortak akıl içinde bir araya gelerek, ortak kararlar alınması lazım. Ortak akıla hepimizin inanması lazım. Amasya her alanda potansiyeli yüksek bir şehir. Eğer karar vericiler bir araya gelip, ortak kararlar alırsa hedefe daha çabuk ulaşırız. İnşallah bu yönde çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.
Ortaklık kültürüne büyük önem vereceğiz ve bunun da neticelerini Amasya halkı ile birlikte alacağız. Amasya’nın en büyük eksikliklerinden biri projelerinin hayata geçmesinde ortaklık kültürünün yaşanmamasıdır. Amasya halkı başta olmak üzere tüm yatırımcı kuruluşlarla birlikte tamamen yumak oluşturduğumuz takdirde şehrimizi daha da ileriye taşıyacağımıza inancımız tam. İnşallah başta Amasya halkının destekleriyle hep birlikte arkamızda gurur duyacağımız projelere imza atarız. Yeter ki bir olalım, beraber olalım, diri olalım” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle