logo

reklam

Sarı; Sevenle sevgilisini buluşturduk

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Amasya Belediyesi Başkanlığı’na MHP’den seçilen Mehmet Sarı, Amasya Belediyesinin tüm hizmet binalarının girişinde bulunan tabelaya ‘T.C.’ ibaresi eklenmesi yönünde talimat verdi. Talimatın ardından harekete geçen ekipler, iş makinesi yardımı ile ‘Amasya Belediye’ yazılarının bulunduğu tüm tabelalaraon önüne Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan ‘T.C.’ ibaresi ekledi.
Sevenle sevgilisini buluşturduklarını belirten Başkan Sarı, bugüne kadar tüm kazanımlarını Türkiye Cumhuriyeti sayesinde olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Benim işadamı olmam, belediye başkanı olmam Türkiye Cumhuriyeti’nin kazanımlarıyla ilgilidir ve o kazanımlar sayesindedir. Elbette ki Türkiye Cumhuriyeti’ni Amasya Belediyesi tabelasının önünde görmek benim en güzel mutluluğum. Olması gereken de bu zaten. Çünkü bu cumhuriyet kazanımlarını yaşatmak ve onları ışık olarak görmek, mutlaka bir yöneticinin olmazsa olmazıdır. Bizim ilkemiz de bu yönde. Bugün bu konuda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e de şükran ve minnet duygularımı iletiyorum.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle