logo

reklam

Sarı, söz verdi

MHP Amasya Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı, 31 Mart seçimleri öncesi Amasyalılara seçim sözü verdi. Sarı, Hep insana yatırım yaptık, her zaman alçak gönüllü olduk. Bundan sonraki süreçte de durmayacağız ve uyumayacağız. İnsanlarımıza ne söz verdiysek hepsini tek tek yerine getireceğiz” diye konuştu.
Sarı, “Gerekli düzenlemeler yapıldıktan ve süreç başladıktan sonra secim taahhütümü dağıtacağız. MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ve doğruluk, dürüstlük, çalışkanlık önceliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Söz gider diye düşünülmemesi için yazılı bir beyanname olarak seçim beyannamesi bıraklım” ifadelerini kullandı.
Amasya’yı daha modern bir şehir yapacağına söz veren MHP Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı’nın seçim sözlerini şöyle sıraladı.
Amasya halkının değerlerine sahip çıkıp, tüm platformlarda haklarını savunacağıma. Amasya’ya iş istihdamı yaratacak projeler üreteceğime. Belediye bütçesinin her kuruşunu Amasya halkına hizmet olarak kullanacağıma. Amasya halkının refahı için yorulmadan çalışacağıma. Kimsenin hakkını yemeyeceğime ve yedirmeyeceğime. Adaletsizliğe karşı her zaman dik duracağıma. Güçlünün değil haklının yanında olacağına dair sözlerini sıraladı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle