logo

reklam
01 Ağustos 2019

Sarı; ‘SÖZ VERDİK YAPIYORUZ´

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı
‘SÖZ VERDİK YAPIYORUZ´
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, seçim sürecinde tespit ettikleri ve söz verdikleri hizmetleri bir an önce vatandaşlarla buluşturmak istediklerini belirterek “Birlikte Amasya” sloganının belediyenin yönetim anlayışına, yürütülecek çalışmalara da yansıdığına işaret etti. Sarı, “Amasya’nın çehresi değişiyor, halkımız yapılan hizmetlerden memnun olacak” dedi.
5 yıllık görev süresinin sonunda verdiği sözlerin tamamını gerçekleştirmeyi hedeflediğini belirten Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “‘Gelecek seçimlere değil gelecek nesillere hizmet için yola çıktım.” dedi.
Borçlu bir belediye devraldıklarının altını çizen başkan Sarı, ‘Yılmadan yolumuza devam ediyoruz. Zorlukları da bürokrasiyi de aşarak Amasya’nın hizmetkarlığına devam ediyorum. Göreve gelmeden önce vaatlerimiz arasında olan ya da olmayan çok önemli işlere imza atıyoruz. Tamamladığımız, proje aşamasına getirdiğimiz ve ihalesini yaptığımız yatırımları takip ederek sonuca ulaşmaya özen gösteriyoruz. Pprojelerin Amasya’nın gelişimine ve modernleşmesine büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle