logo

reklam

Sarı Temel ilkemiz sosyal belediyecilik

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “İnsanın yaşadığı bölgesine hizmet etmesi kutsal bir görevdir. Sizlere hizmet etmek, Amasya’yı daha yaşanabilir bir yerleşim yeri yapabilmek için yola çıktık.” dedi. Sarı, Sizler, yine sizler adına Amasya’yı yönetme yetkisini bize verdiniz. Bu onura eriştiğimiz için sonsuz mutluluk duyuyorum.”
Başkan Sarı, 2020 yılın Amasya için Belediye yatırım ve bir değişim yılı olacağını belirtti.
Amasya sahip olduğu muhteşem doğal, tarihi ve kültürel değerlerle turizm, sanayi ve kültür dahil çok çeşitli alanlardaki büyük potansiyeli ve insan gücü kapasitesiyle halkına bugünkünden çok daha yüksek bir yaşam kalitesi sunabilecek bir şehir olduğunu belirten Başkan Mehmet Sarı, Amasya halkına en kaliteli yerel hizmeti vererek çağdaş bir kentte yaşama imkanı sunmak, herkesin görmek ve yaşamak istediği bir kent oluşturmak hedefimizdir. dedi.
Verimlilik ve etkinlik unsurlarına dayalı hizmetlerin en kısa sürede yerine getirilmesini öngören, şeffaflığı, katılımı ve işbirliğini esas alan sosyal belediyecilik anlayışıyla yönetimi ilke edindiklerini kaydeden Sarı, Bu anlayış içerisinde olan bizler şuna inanıyoruz ki, halkın katılımı olmadan yerel yönetimlerdeki çalışmalar asla başarılı olamaz.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Sosyal belediyecilik anlayışı halkımızın içinde yer aldığı gözlemlediği ve denetlediği bir yönetim biçimidir. Yerel yönetimlerin kent halkıyla birlikte kentin geleceğini şekillendiren kararları alması, uygulamaları sürekli olarak halkın denetimine açık tutması, yönetimimizin temel prensibidir.
Özlenen ve hayal edilen bu çevreci ve yatırımcı belediye anlayışı, toplumumuzun her kesimine hitap eden çalışmalar yapan, sivil toplum örgütleriyle iç içe olarak onlara destek veren, kısa zamanda halkın isteklerine çözümler getiren, yaşam kalitesini arttıran bir anlayıştır.
Bizler yönetimde çoğulcu demokrasiyi, bireysel gelişmeyi, sürdürülebilir kalkınmayı, şahıs veya grup ayrımcılığını değil, fırsat eşitliğini ve insan haklarını benimsedik.
Bu ilkeler ve misyon doğrultusunda Amasya’yı , Amasya da yaşayan her bir birey ile birlikte yöneteceğiz. Amasya’nın sorunlarını çözebilmek ve kalkındırmak için bilinçli ve en önemlisi doğru çözümler üretebilecek kapasitede bir yönetim kadrosu ile görevdeyiz.
Bu onurlu görevi üstlenen ben ve arkadaşlarım, yaşamımızın her anında olduğu gibi belediye yönetiminde de vatandaşlarımızı hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayacağımıza söz veriyoruzb Mutlu yarınları birlikte yaratmak, yaşamak ve yaşatmak dileğiyle.”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle