logo

reklam
05 Ağustos 2019

Sarı ”Yarınlar için çalışıyoruz”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya için yaptıkları hizmetlerin artarak devam edeceğini ve ayırımcılıktan her zaman olduğu gibi kaçınacaklarını ve Amasya halkının başını hiçbir zaman öne eğdirmeden ilkeli ve dürüst yönetim anlayışından taviz vermeyeceklerini söyledi.
“Hepimiz bu memleket için gönlünü vermiş bu memleket hizmetine kendini adamış insanlarız. Bu yüzden biz büyük bir aileyiz” diyen Başkan Sarı, “Bu memleket bu Amasya hepimizin” dedi.
Sarı, Çocuklarımız ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek için hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için kendimize inanarak özveriliyle çalışmamız yeterli olacağını belirterek, “göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Amasyamızı yeniden yapılandırmak ve güzelleştirmek için şeffaf, adil ve kararlılıkla hizmet vermeyi amaçladık. Vatandaşlarımızın hayat standardını yükselterek, güzel Amasyamız için sürdürdüğümüz hizmet aşkı, her bir gün katlanarak devam edecektir. Yaptığımız çalışmalarda kentimizin değerlerine sahip çıkacak, ayrımcılıktan kesinlikle kaçınacağız. Dürüst ve ilkeli bir yönetim anlayışıyla ilk gün verdiğimiz sözle hiçbirimizin başını önüne eğdirmeyeceğiz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle