logo

reklam

Şehit Ailesi Unutulmadı

vali çomaktekin şehitAmasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Aziz şehitlerimiz, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve güveni uğruna büyük bir kahramanlık örneği göstererek, en kutsal olan şehitlik mertebesine ulaşmışlardır” dedi.
Vali Çomaktekin beraberinde Garnizon Komutanı Tuğg. Mustafa Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sadi Ergin ile İl Müftü Yardımcısı Adem Ayrancı ile birlikte Şehit Yüzbaşı Alper Kalem’in ailesini evinde ziyaret etti.
Hiç kimsenin ümitsizliğe ve korkuya kapılmaması gerektiğini vurgulayan Vali Çomaktekin, “Terörün amacı insanlara korku salarak, onları umutsuzluğa sürüklenmektir. Herkes emin olsun. Güvenlik güçlerimiz, kalleşçe ve alçakça hareket eden teröristleri nerede olursa olsun bertaraf edecektir. Devletimizi ve milletimizi korumak için canla başla görev yapan kahraman güvenlik güçlerimiz, devletin bekası ve vatandaşlarımızın refahı uğrunda, gerektiğinde gazi ve şehit olmayı şeref saymıştır. Devletimiz ve milletimiz de gazilerimizi ve şehitlerimizin ailelerini baş tacı etmiştir” diye konuştu.
Vali Çomaktekin Şehidimizin ailesine kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’i takdim ederken, taziye ziyareti İl Müftü Yardımcısı Adem Ayrancı’nın Şehit Yüzbaşımız ve tüm şehitlerimiz için yaptığı dua ile son buldu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle