logo

reklam

Şifresi çözülen FETÖ’ye ağır darbe

fetoasaFetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma ve operasyonlarda, şifresi çözülen FETÖ üyelerine yönelik başlatılan soruşturmada Amasya merkezli 9 ilde yapılan eş zamanlı yapılan operasyonda 22 kişiden 15 kişi gözaltına alındı.
Merzifon Cumhuriyet Başsavclığı tarafından yürütülen soruşturma çerçevesinde, Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Merzifon başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli, Ankara, Burdur, Düzce, Manisa, Mardin ve Ordu illerinde bazı adreslere eş zamanlı olarak arama yapıldı. Aramalarda çok sayıda örgütsel belgelere el konulduğu öğrenildi.
Merzifon Cumhuriyet Başsavclığı tarafından Amasya merkezli 9 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 22 kişi hakkında gözaltı ve yakalama kararı bulunduğu bunlardan aralarında ablalarında yer aldığı 15 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı 7 kişinin ise arama çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle