logo

reklam

SU KANALINDA TEHLİKELİ SERİNLİK

SU KANALINDA TEHLİKELİ SERİNLİK
Çocukların tehlikeli serinleme çabası
Türkiye’nin en sıcak şehirlerinden olan Amasya’da çocuklar, sulama kanallarında boğulma tehlikelerine rağmen serinlemeye çalışıyor.
Amasya’da DSİ’ye ait sulama kanallarında çocukların tehlikeli oyunu polisin uyarısına rağmen devam ediyor.
Amasya’da hava sıcaklığının artmasıyla birlikte çocuklar, serinlemek için tehlikeli ve yasak olan Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait sulama kanallarına giriyor.
DSİ’ye ait sulama kanallarında çocuklar, tehlikeyi göze alarak serinlemeye çalıştı. Sulama kanalı çocukların yüzme havuzu haline geldi. Güvenlik önlemi amacıyla su kanallarının kenarına çekilen tel örgülere rağmen çocuklar bu sene de yüzmeye devam ediyor.
Türkiye’nin en sıcak şehirlerinden olan Amasya’da, hissedilen hava sıcaklığının 40 dereceye yaklaşmasıyla birlikte çocuklar, sulama kanallarına girerek serinlemeye çalışıyor.
Sıcaktan bunalan kimi vatandaşlar, park ve bahçe gibi alanlarda vakit geçirirken, kırsal alanlarda yaşayan kimi çocuklar ise boğulma tehlikesine aldırmadan serinlemek için sulama kanallarını tercih ediyor.
Yapılan uyarı ve alınan önlemlere rağmen kanal üzerindeki bağlantı köprülerinin korkuluklarını adeta “tramplen” gibi kullanan çok sayıda çocuk, buradan atlayarak kanala giriyor.
Serinlemek için günlerinin büyük bir kısmını burada geçirdiklerini ifade eden çocuklar, bu tehlikeli yöntemi tercih etmemeleri için ise mahallelerine havuz yapılmasını istiyor.
Kent merkezindeki çocuklar ise Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait havuzlarda yüzerek serinliyor. Kendilerine böyle bir imkan verilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirten çocuklar, yetkililere teşekkür ediyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle