logo

reklam
14 Ağustos 2018

Tarla Yolları Onarılıyor

Amasya’da yaz dönemi içerisinde etkili olan yoğun yağışlar sonrası tarla yollarında meydana gelen bozulmalar nedeniyle Amasya İl Özel İdare Genel Sekreterliği tarafından tarla ve arazi yollarında iyileştirme çalışmaları başlatıldı.
2018 yılı yaz aylarında yaşanan yoğun yağışlar nedeniyle tarla yollarında meydana gelen bozulmalar, derin yarıklar ve yüksek setler greyderler ile düzlenerek tarım makinelerinin ulaşımı için daha elverişli hale getiriliyor. Yağışlar sebebiyle iş yükünün artmasına rağmen Amasya İl Özel İdare Genel Sekreterliğince yürütülen çalışmalar ile Amasya il genelinde tarla yollarında bakım çalışmaları hızla devam ediyor.
Böylece tüm çiftçilerin tahıl ürünleri ve ayçiçeği hasadını daha iyi şartlarda gerçekleştirmeleri sağlanacağını belirten Amasya İl Özel İdare Genel Sekretiri A. Faruk Aykutlu, “Çiftçiler ve yetiştiricilerimizin her zaman yanındayız. Tarım alanında yaptığımız önemli çalışmalardan biri de tarla yollarının bakımıdır. Bu konuyu son derece önemsiyoruz. Bu yıl kendi imkânlarımızla tarla yollarında bakım çalışmaları yürütüyoruz. Önümüzdeki yıldan itibaren çok daha farklı bir anlayışla daha kalıcı, daha sağlam, geç ve zor bozulan tarla yolları yapımına başlayacağız.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle