logo

reklam

TEOG Birincilerine Esra Albayrak’tan Teklif

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın kızı ve Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın eşi Esra Albayrak, TEOG sistemi ikinci dönem ortak sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak birinciler arasına giren Beyzanur Aslan ve Burak Aktaş’ı telefonla arayarak sürpriz bir teklifte bulundu.

2017 yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sistemi ikinci dönem ortak sınavında tüm soruları doğru cevaplayan Gümüşhacıköy’ün Kızılca Köyü Ortaokulu öğrencileri Beyzanur Aslan ve Burak Aktaş’ı kendisi telefonla arayarak İstanbul’daki özel okulda tam burslu okuma imkanı sundu

Sınav sonucunu hayvan otlatırken öğrenen Beyzanur Aslan “Bizi çağırarak okulu gezmemizi istedi. Eğer hoşumuza giderse bize her türlü eğitim imkânını sağlayacaklarını söyledi. Yatılı ve burslu olarak okutacaklarını aktardı. İlk önce okulun seçme sınavı olacak. Gelecek cuma okulu görüp gezeceğiz. İnşallah orada eğitim hayatıma devam edeceğim. Bize bu imkanı sunan Esra Albayrak ablamıza çok teşekkür ederim” dedi. Aktaş da, Esra Albayrak’ın kendisini arayarak başarısından dolayı kutladığını kaydederek, “Heyecanlandım, mutlu oldum” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle