logo

reklam

Ticaret Odası Berlin Turizm Fuarı’na katılacak

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), 4-7 Mart 2015 tarihleri arası düzenlenecek ITB Berlin Turizm Fuarı’na 44 kişilik kafileyle katılacak.
Oda yönetimi olarak görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olduklarını, bu amaçla üyelerin faydasına işlerde bulunmak üzere oluşturulan koordinasyon ekibinin tüm gücüyle çalıştığını belirten Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, “Bu çalışmaların bir meyvesi de 44 Amasyalı iş adamımızla birlikte Berlin’de katılacağımız dünyanın en büyük turizm fuarı olan Berlin ITB Fuarı’dır. Ekibimizin hazırladığı proje ile OKA’dan doğrudan faaliyet desteği teşvikinden de yararlanarak üyelerimizin ufuk çizgilerini bir adım öteye taşıyacak önemli bir organizasyon gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.
Fuar öncesi yapılan hazırlık ve organizasyon çerçevesinde Almanya’daki meslek örgütleri, devlete bağlı ticari kuruluş ve organizasyonlarla da fikir alışverişi ile ikili görüşmeler yapılmasının sağlanacağına dikkat çeken Kırlangıç, “4-7 Mart tarihleri arasında katılacağımız bu fuarla doğal tarih ve turizm kenti olan kadim Amasyamız çok önemli kazanım ve birikimler elde edecektir” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle