logo

reklam
16 Ağustos 2017

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Amasya’ya geliyor

AMASYA Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat kırlangıç’ın özel davetlisi olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu bugün Amasya’da. “Amasya Ekonomi Zirvesi” ne katılmak üzere bugün Amasya’ya gelecek olan Hisarcıklıoğlu, Amasya Ekonomisine Değer Katanları ödüllendirecek.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, ülkemizin ve ilimizin ekonomisinin konuşulacağı “Amsaya Ekonomi Zirvesi” toplantısında Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden yüksek düzeyde kurumlar vergisi, gelir vergisi ödeyenlere, ihracatta öncülük edenlere, istihdamda öncülük ederek en fazla istihdam sağlayanlara ve bölgemize uzun yıllar ekonomik katkı sağlayarak örnek olan köklü üyelere plaket verileceğini söyledi.
Kırlangıç, “Ülkemiz ve ilimiz ekonomisinin konuşulacağı “Amasya Ekonomi Zirvesi” toplantısının çok önemli oladuğunu hatırlatarak; Amasya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini ve İlimiz ekonomisinde söz sahibi olan tüm kamu ve özel sektör mensuplarını toplantıya bekliyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle