logo

reklam

Topsakal; “Belediyecilik bizim işimiz”

AK Parti Amasya merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, AK Partili belediyelerin hizmetleriyle milletin gönlünde taht kurduğunu belirterek, “Artık herkes kabul ediyor ki; belediyecilik bizim işimizdir. Çünkü insana dokunan belediyecilik anlayışının yegâne üstadının liderlik ettiği bir siyasi partiyiz. Önümüzdeki yerel seçimlerde de yine belediyelerimizin burçlarında AK Parti bayrakları dalgalanacak” dedi.
AK Parti Amasya merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, teşkilatlar olarak yaklaşan yerel seçimlerin heyecanını yaşadıklarını söyledi. AK Parti olarak yerel yönetimler konusunda yeni bir sınav vermek için milletin huzuruna çıkacaklarını belirten Topsakal, “Bu sınavdan da alnımızın akıyla çıkacağımıza şüphemiz yok. Çünkü belediyecilik anlamında halkın takdirini kazanmış, gönüllerde taht kurmuş bir partiyiz. Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da, İstanbul’un makûs talihini değiştirdiği, başarılı belediye başkanlığı döneminde parlamış ve siyasi hayatımızın yıldızlarından biri haline gelmiştir. Liderimiz belediyeciliğin ustasıdır. Onun yetiştirdiği kadrolar da belediyecilik anlamında mahirdir, yetkindir. Yönettiğimiz belediyelerde ortaya koydukları başarı da bunun bir göstergesidir” dedi.

İNSANA DOKUNAN BELEDİYECİLİK!

Şehir yaşamının gerektirdiği altyapı hizmetlerinin yanı sıra AK Parti’nin sosyal belediyecilik hizmetleri ile de başarısını ispat ettiğini belirten AK Parti Amasya merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, “Artık herkes kabul ediyor ki; belediyecilik bizim işimizdir. Çünkü Ak Parti kadroları olarak insana dokunan belediyecilik anlayışını getirdik. İnsan odaklı, projeler üretiyor, ihtiyaçlara birebir cevap verecek çözümler geliştiriyoruz. Artık engelli ve yaşlılarımız evlerinde biçare beklemiyor. Belediyelerimiz bu insanlarımızın kapısını çalıyor, evde bakım hizmetleri ve daha birçok yardım kalemiyle şefkat elini uzatıyor. Milletimize devletimizin varlığını hissettiriyor. Belediyelerimizi yöneten kadrolarımız, her zaman halkımızın içinde, kapıları sonuna kadar vatandaşımıza açık. AK Parti ile birlikte belediyeler gerçek anlamda halka hizmet eden yerler oldu. Belediyecilik AK Parti ile anlam kazandı ve hakkıyla yapılmaya başlandı. Vatandaşlarımız yapılanları görüyor. Önümüzdeki yerel seçimlerde de yine en doğru adaylarla milletimizin huzuruna çıkacağız. Halkımız da, kaliteli, insana dokunan belediyeciliği ödüllendirecektir. Buna şüphemiz yoktur. Önümüzdeki yerel seçimlerde de yine belediyelerimizin burçlarında AK Parti bayrakları dalgalanacaktır” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle