logo

reklam

Topsakal; Belediyecilik Vizyon İşidir

AK Parti Amasya Merkez ilçe Başkanı Necmettin Topsakal
Belediyecilik Vizyon İşidir
AK Parti Amasya Merkez ilçe Başkanı Necmettin Topsakal, AK Parti belediyeciliğinin Amasya merkez başta olmak üzere Amasya’daki AK parti belediyelerinde yapılan hizmetlerin herkesce bilindiği belirterek, “Gelecek nesiller içinde önemli yatırımlar yapacağız. Yerel yönetimler partinin hizmet anlayışının omurgası olduğu gibi halkla kurumsal olarak buluştuğu ilk noktadır.” dedi.
Biz hizmetin partisiyiz
Topsakal, Belediyecilik AK Parti’nin işidir, Biz hizmetin partisiyiz. Milletimiz bunun farkında. Önce milletin gönlüne hizmet edeceğiz. Zaten yatırım konusunda milletimiz bizim nasıl hizmet edeceğimizi çok iyi biliyor. Milletimiz çok iyi biliyor ki AK Parti söz verdimi sözünü tutar. Seçimleri kazacağız diye rehavet içinde olmamalıyız. Gece gündüz çalışacağız. Biz milletimize hizmet için iktidar olduk. Millet bizi hizmet versin diye, ülkemizi geleceğe taşıyalım diye oy veriyorsa onları mahcup etmeyeceğiz.” dedi.
GELECEĞİMİZİ AŞKLA İNŞA EDECEĞİZ
“Vizyon olmadan gelecek inşa edilemez” diyen Topsakal, Vatandaştan gördükleri teveccühün gün geçtikçe arttığını belirterek ” İçimizde büyüttüğümüz hizmet aşkımız, halkımızın nazarında karşılık buluyor. Halk, hizmetkârını istiyor.”
VİZYONU AK PARTİ’DE
Vizyonu ve misyonu olmayan belediyecilik anlayışının geleceği sönük olur” diyen Topsakal, “AK Parti’nin geleceğe dönük attığı adımlar, günlük değil, asırlıktır. Geleceğini anlık bir vizyonu hedefsiz belirlemeye çalışanlar, vizyondan bahsedemez. Vizyonu, AK Parti belirler. AK Parti Belediyecilik anlayışı uygular. AK belediyeciliği, her zamankinden daha fazla isteyen şehir halkımıza modern ve çağdaş bir hizmet sunmak için göreve talip oluruz. Bizim, Amasya’ya aşkımız ve hizmet sevdamız var.” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle