logo

reklam

Topsakal; Biz millete hizmet etme felsefesini benimsiyoruz

AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal
Biz millete hizmet etme felsefesini benimsiyoruz
AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, “Biz millete hizmet etme felsefesini benimsiyoruz. Yaptığımız her işte mutlaka hem hizmet, hem de millet vardır.” dedi.
Amasya halkının da herkes gibi mutluluğu hak ettiğine ve iyi varken, iyinin aranmayacağına dikkat çeken Necmettin Topsakal, “Biz millete hizmet etme felsefesini benimsiyoruz. Yaptığımız her işte mutlaka hem hizmet, hem de millet vardır. Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi Daima Millet, Daima Hizmet diyorum. AK Parti Türkiye’ye büyük bir güçle hizmet ediyor, ülkemizi her geçen gün geliştiriyor, büyütüyor, güzelleştiriyor. Fakat muhalefettekiler bunu istemiyor. Akıllarınca diyorlar ki; ‘Bu Amasya’da AK Parti belediyecilik devam ederse, ülke hizmet alır, memleket hizmet alır, biz de bunlardan bir daha belediyeyi geri alamayız, ondan sonra bunları bir daha yıkamayız’ diye düşünüyorlar. Şunu iyi bilsinler ki göreve devam edeceğiz ve AK Parti’yi de hiç kimseye yıktırmayacağız. Bu böyle bilinsin. Çünkü eski siyaset artık bitti. Halkımız eski siyasete ve siyasetçilere artık prim vermiyor. Artık yeni siyaset var bu ülkede. Yeni siyasette halka hizmet var. Bizim siyasetimizde ve sloganımızda ‘Daima Hizmet, Daima Millet’ var. Bizim her yaptığımız işte mutlaka hizmet ve millet var. Gönül Belediyeceğiliği var. Biz bu felsefeyi benimsiyoruz. dedi.
Necmettin Topsakal, “Birlik ve beraberlik içerisinde olmak her zaman her yerde kazandırır. Bunun en güzel örneği, milletimizin birlik ve beraberliğinin en güzel ifadesi olan, halkın iktidarı demek olan Ak Parti iktidarının 17 yılda ülkemize kazandırdığı değerlerdir. Türkiye’nin cumhuriyet tarihi boyunca en önemli problemi, uzun süreli istikrar sağlayan güçlü hükümetlerin işbaşına gelmeyişi oldu. Ancak Ak Parti hükümeti ile birlikte ülkemizde istikrarsızlık dönemi sona erdi ve istikrar geldi. Milletimiz hiçbir çözüm üretemeyen siyaset tarzını tarihe gömdü ve güçlü, dinamik, heyecanlı genç bir kadroyu iş başına getirdi” ifadelerini kullandı.
AK Parti’nin Türkiye’yi, dünyada itibarlı bir konuma getirdiğine işaret eden Necmettin Topsakal, şunları kaydetti: “Türkiye, artık dünyadaki dengeler belirlenirken hesaba katılması zorunlu olan bir devlete dönüştü. Halka güvenmeyen, onları hiçe sayan, elindeki potansiyel gücü fark etmeyen bir ülke konumundan kurtulan Türkiye, artık idealleri olan geleceğe umutla bakan bir ülke konumuna geldi. AK Parti’nin gelişi, bir iktidar değişiminin ötesinde bir zihniyet değişimini beraberinde getirdi. İç ve dış politikada, ekonomide ve sosyal yaşamda bir yeniden diriliş gerçekleşti. Ak Parti siyasete bambaşka bir üslup, seviye ve dinamizm kazandırdı. Yıllarca ülkeye kaynak ve zaman kaybettiren meseleler, Ak Parti iktidarı sayesinde ya derhal çözüldü ya da çözüm yoluna girdi. Demokrasi ve hukukun önünü tıkayan birçok engel ortadan kaldırıldı”
Türkiye’yi büyük ülke yapmak için çaba gösteren AK Parti’nin başarısının altında, manevi değerlerin yattığına vurgu yapan Necmettin Topsakal şunları söyledi: “Bugüne kadar nasıl bütün badireleri aştıysak, bugün de yaşananların, yapılmak istenenlerin farkındayız. Sayın Başkanımızın güçlü liderliği altında, bizim de ona vereceğimiz destekle, Türkiye’yi büyütmek ve geliştirmek için çıktığımız bu yolda mutlaka başarıya ulaşacağız”
“Büyük millet, büyük güç, hedef 2023” dediklerini açıklayan Necmettin Topsakal, “İleri demokrasi, büyük ekonomi, güçlü toplum, yaşanabilir çevre ve marka şehirlerle lider Türkiye. Türkiye, artık buna hazır. Amasya’da yerel yönetimdeki 15 yıllık iktadırı ile buna hazır. Gelişen ve büyüyen Amasya’da istikrara devam demeye Hazır mısın Amasya? AK Parti iktidarı ülkemizde olduğu gibi ilimezde de önemli yatırım ve hizmetler gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye devam ediyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle