logo

reklam

TOPSAKAL; Yerel yönetimler halkın aynasıdır

AK parti Amasya merkez ilçe Başkanı Necmettin Topsakal, “Şimdi yeni bir seçime giriyoruz. Bu yeni dönemin en önemli özelliği; hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliğiyle daha üstün noktaya taşıyacak olmamızdır” dedi. Topsakal, “AK Parti’nin birinci hedefi gönüldür. Halkın gönlüne girmeden olmaz. Belediye başkan adaylarımız Cafer Özdemir’de gönül insanı her yönüyle ak adaydır.” dedi.
AK parti Amasya merkez ilçe Başkanı Necmettin Topsakal, Amasya “Gönül belediyeciliği” ile güzelleşiyor. Türkiye’nin manevi iklimiyle gözde şehir Amasya’da bütün yurda ve hatta dünya şehirlerine örnek teşkil edecek projeler gerçekleştiriliyor. Bu projelerin arka yüzünde ise elbetteki yerel yönetimlerin payı büyük.
Necmettin Topsakal, günün çok çalışma, fedakarlık, halka hizmet, mücadele, el ele verme günü olduğunu belirterek, “”Biz halkın içinden doğmuş, halkın bir parçası olan partiyiz. Aslında AK Parti’yi halk kendi kurdu. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları halkın sesi oldu. 16 yıldır her seçimden zaferle çıkan bir parti olarak üzerimizdeki büyük vebalin, sorumluluğun bilinciyle hareket ederek bu günlere kadar geldik. Birçok kirli oyun halkımızın duası, desteği sağlam bir irade ile bertaraf edildi. Bizim bir an bile oturup dinlenme lüksümüz yok. Ama öyle bir dönemden geçiyoruz ki, bu zamana kadar yaptıklarımızın daha fazlasını ülkemizin, halkımızın geleceği için yapmalıyız.” diye konuştu.
Topsakal, Yerel yönetimler halkın aynası gibidir, ne yansıtılırsa o görünür. Bu süreçte tüm şehirlerimiz çok iyi analiz edilerek, öncelikle halkımızın ne dediğine bakıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği önemli bir konu ise ‘Gönül Belediyeciliği’. Şuan ki, önceliğimiz bu. Gönüllere hitap etmeyen hiç bir çalışma başarı getirmez. AK Parti’nin birinci hedefi gönüldür. Halkın gönlüne girmeden olmaz.” dedi.
Teşkilatın yerel seçimlere çoktan hazır olduğunu vurgulayan Topsakal, disiplin, dava, sorumluluk gibi unsurların birleşmesinin AK Parti’nin başarısını daha da artırdığını da sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle