logo

reklam

Trafik Denetimleri Sıklaştı

AMASYA Emniyet Müdürlüğü Trafik Birimlerince bir haftalık dönemde yapılan trafik denetimleri sonucunda, 5 bin 490 araç kontrol edildi. Bu araçlardan 1.484 araç sürücüsüne 391 bin 610 lira para cezası uygulandı.
Konu hakkında Amasya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Bu kontroller sonucunda; Hız ihlalinden, Kırmızı ışık ihlalinden, Seyir halinde cep telefonu ile konuşmak, Duraklama ve park etmenin yasak olduğu yerlere park etmek, Emniyet kemeri ve kask takmamak, Alkollü olarak araç kullanmak, Ehliyetsiz, yetersiz ehliyet ile araç kullanmak, Görüşü engelleyici eşya, süs (filmli cam) , Muayenesiz araç kullanmak, Durak harici ve fazla yolcu almaktan, Arızalı takograf ile taşıma sınırı üzerinde yük almak (tonaj), Karayolları Trafik Kanunun diğer maddelerini ihlal ettikleri görülmüş, ayrıca kusurlu ve eksiği olan araçlar trafikten men edilmiştir.
Emniyet Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yapılan denetimlerde 7 alkollü sürücü için adli işlem başlatılırken 54 araçta trafikten men edildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle