logo

reklam
01 Ağustos 2017

Trafikte Rekor Ceza

Trafikte Rekor Ceza
Amasya İl Emniyet müdürü Fahri Bulut
Trafik kuralları ihlalleri her zaman cezalandırılacak
AMASYA İl Emniyet müdürü Fahri Bulut, her zaman trafik kurallarını ihlal edenlerin yasalarda belirlenen cezalarla cezalandırılacağını söyledi.
Amasya da son bir haftada yapılan denetimlerde sürücülere kesilen cezada rekor kırıldı. Emniyet Şeridi ihlali, aşırı hız, kırmız ışık, seyir halinde cep telefonu ile konuşmak gibi suçlardan 7 gün içinde bin 324 sürücüye değişik maddelerden 317 bin 60 lira para cezası kesildiği ve 18 aracın trafikten men edildiği öğrenildi.
Bir hafta süren denetimlerde alkollü olarak direksiyon başına geçen sürücünün de ehliyetlerine el konarak ceza kesildi.
Amasya Emniyet müdürü Fahri Bulut, Trafik güvenliğinin temel unsurunun, bilimsel ve yılların deneyiminin oluşturduğu kurallar bütünü olduğu ve bu kuralların ihlalinin hoş görülmesi ve cezasız bırakılmasının mümkün olmadığını belirterek, “Temel amaç vatandaşın can ve mal güvenliğini korumak olup, her yıl trafikte yaşanan can ve mal kayıplarının yaşanmamasıdır. Bu sebeple her zaman trafik kural ihlallerinin yasalarda belirlenen cezalarla cezalandırılacağı açıktır. Bütün vatandaşlarımızın ve sürücülerimizin trafik kurallarına tam olarak uymaları ve güvenli bir şekilde seyahat ederek sevdikleri ile birlikte kazasız huzur içerisinde bir yaşam geçirmelerini diliyoruz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle