logo

reklam

turizm haftası kutlanıyor

vali i.halil çomaktekin

 

“Tarihin Gizemli Tacı Amasya” da Kutlu Doğum Haftası etkinliklerininde içinde yer aldığı programlar çercevesinde kutlanıyor.
Turim haftasının başlaması münasebetiyle Amasya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Turizm Derneğinin Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.
Kültür ve Turizm İl Müdürü ve Amasya Turizm Derneği Başkanı A. Suad Akcan ve Dernek yönetim Kurulu Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin’e Amasya Turizmine valilik olarak vermiş olduğu destekden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
Vali Çomaktekin, Amasya’nın köklü tarihiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapan önemli bir kültür ve turizm şehri olduğunu, Kültür ve Turizm Bakanlığının bu özelikleri nedeniyle Amasya’yı “Marka Kent” ilan ettiğini ifade ederek, bu güzide şehrin ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtılması amacıyla birçok etkinlik düzenlendiğini belirtti. Çokmaktekin ayrıca Amasya’nın herkesin gezip görmesi gereken bir “Açık Hava Müzesi” olduğunu söyleyerek, Turizm Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikler için Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Turizm Derneğine teşekkür etti.
Amasya İl Kültür ve turizm Müdürlüğü ve Amasya Turizm derneği bugünde Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i makamında ziyaret edecek.

a.suad akcan

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle