logo

reklam

Turizm’de Alternatif Sektörel Çalıştayı Toplandı

turizmTurizm’de Alternatif Sektörel Çalıştayı Toplandı
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı OKA tarafından yürütülmekte olan ve AB tarafından finanse edilen TR83 Orta Karadeniz Bölgesi’nin Rekabetçiliğinin Artırılması Projesi kapsamında Amasya’da Alternatif Turizm Sektörünün rekabetçiliğinin artırılmasına yönelik olarak Büyük Amasya Otelinde sektöre yönelik gelecek adımların ve gelişim alanlarının belirlenmesi üzerine rekabetçilik çalıştayı yapıldı.
Rekabetçilik Çalıştayı açılışını Teknik Destek Takım lideri John Murray tarafından Akıllı Uzmanlaşma Strateji konusu, Alternatif Turizm Rekabet Gücünün Artırılması ve Gelişim Alanlarının Belirlenmesi Yuvarlak Masa çalışmasında Rekabet ve Küme Geliştirme uzmanı Yeliz Çuvalçı Özbek tarafından verildi.
Amasya’da Alternatif Turizm Sektörünün Rekabetçiliğinin artırılmasına yönelik olarak yapılan çalıştay toplantısına Amasya’da Turizm işletmleliri ile birlikte Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Amasya İl Kültür ve Turizm İl Müdürü Ahmet Kaya, Belediye Başkan yardımcısı Osman Akbaş, Amasya Turizm Derneği Başkanı A. Suad Akcan ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle