logo

reklam

Ucuz Atlatıldı Dikkatsizlik!

kazaUcuz Atlatıldı Dikkatsizlik!
Nehre uçan araçtan, Anne ve 1 yaşındaki oğlu kurtuldu.
AMASYA da aşırı sürat ve dikkatsizlik sonucu yeşilırmak nehrine uçan araçdan Muzaffer Kağan Ç. (1) YEDAŞ’a iş başvuruna giden Ufuk Öztürk’ün yeşilırmak nehrine atlaması sonucu, hafif yaralı kurtarıldı.
Amasya da bayan sürücü Emine Ç. (30) yönetimindeki 05 ED 819 plakalı araç, Alpaslan Türkeş Caddesi üzerinden Talat Öncel Caddesi’ne ani ve sert dönüş yapması sonrucu direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile araç nehir kenarındaki korkulukları kırarak yeşilırmak nehrine düştü. Kaza mahallinden geçmekte olan bir kişinin yeşilırmak nehrine görmesi ile araç içerisinde bulunan bir yaşındaki Muzaffer Kağan Ç. ile araç sürücüsü Emine Ç. kurtarıldı. Kaza mahalline gelen Amasya Belediyesi Su altı kurtarma ekipleri nehre düşen aracı çıkardılar.
Kaza ile ilgili soruşturma başlatılırken, kazada yaralanan bir yaşındaki Muzaffer Kağan Ç. ile araç sürücüsü Anne Emine Ç. Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefettin Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Anne ve bir yaşındaki oğlunun hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle