logo

reklam

“ÜLKÜ OCAKLARI TOPLUMSAL DUYARLILIĞA HİZMET EDİYOR”

“ÜLKÜ OCAKLARI TOPLUMSAL DUYARLILIĞA HİZMET EDİYOR”
“Ülkü Ocakları eğitim yuvasıdır”
Amasya Ülkü Ocakları Başkanı Recep Dip, Ülkü Ocakları olarak eğitime verdikleri destekleri anlatarak, “Ülkü Ocakları eğitim yuvasıdır” dedi. Dip, ‘Ülkü Ocakları ne yaptığını bilen, ne söylediğini bilen, nereye ulaşmak istediğinin bilincinde olan muazzam bir fikir ekolü, köklü bir eğitim yuvasıdır. Cehalet Türk gençliğinin en büyük düşmanı olmalıdır. Ancak ve ancak sağlıklı bireyler, sağlıklı fikirler üretirler. Bundan dolayı da biz gençliğimizi spor alanlarına ve eğitim alanlarına davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Ülkü Ocakları Amasya Başkanı Recep Dip ve yönetim kurulu Amasya Basını ile kahvaltıda buluştu.
Ülkü Ocaklarının toplumsal duyarlılığa hizmet ettiğini belirten Recep Dip, ”Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş öncülüğünde Ülkü Ocakları; Türk gençliğine Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve faziletlerini aşılıyor, spora ve sanata teşvik ediyor, Türk gençliğine sahip çıkıyor. Milli değerleri koruyup yaşatıyor. Vatanı karşılık beklemeden sevmeyi öğretiyor.
Bizim duruşumuz Türk gençliğinden yanadır diyen Başkan Recep Dip, “Amasyalı hemşehrilerimizin bilmesini isterim ki; ahlaksızlığa, şiddete, küfre, riyaya, uyuşturucu ve madde bağımlılığına ve de her türlü kötü alışkanlıklara karşı Ülkü Ocakları’nın duruşu, tavrı, karakteri, Türk Gençliğinden yanadır. Gençliğimizi biz her zaman iyiliğe, sevgiye, bilgiye ve nezakete davet ediyoruz. Cehalet, Türk gençliğinin en büyük düşmanı olmalıdır. Ancak ve ancak sağlıklı bireyler, sağlıklı fikirler üretirler. Bundan dolayı da biz gençliğimizi ısrarla spor alanlarına ve eğitim yuvalarına davet ediyoruz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle