logo

reklam

Ünek; AK Parti birlik ve beraberliğin adresidir

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “AK Parti binamızda yaşandığı iddia edilen olaylar tamamiyle asılsızdır ve gerçekleri yansıtmamaktadır.” dedi.
AK parti İl Binasında yaşandığı iddia edilen olaylar ile “AK parti Binası Basıldı. Olaylar Çıktı” iddiası ile gündeme geldi.
AK parti İl başkanı Mehmet Ünek, Üst yönetimi ve tabanı ile AK Parti birlik ve beraberliğin adresi olduğunu belirterek, AK Partimizin gönül erleriyle bir aradayız. Birlik ve beraberlik içerisinde, inanmışlığımızla bu işi başaracağız. Parti binamızda önceki dönem başkanlarımız, yönetimlerimiz ve partililerimizle yaptığımız bir istişare toplantısının akabinde, iki kişi arasında yaşanan bir sıkıntı ve sıkıntının bitmesi için ortamı sakinleştirmeye çalışan Belediye Başkan yardımcımızın çabaları, belli kesimlerce AK pati’de kavga başlığı ile asılsız dedikodu yayanlar bizim birlik ve beraberliğimizi bozamaz.” dedi.
Ünek, “Biz bu yola sizlerle birlikte çıktık. İnanacağız ve çalışacağız, Allah’ın izniyle birlikte başaracağız. Amasya’da yeni bir zaferi inşaallah hep birlikte kutlayacağız.” dedi.
Sözde kavga diyerek asılsız haber yapan kişi ve kişelerin algı operasyonunaü Amasya inanmamış ve inanmayacağını belirten Ünek, “İstişare toplantısının akabinde, iki kişi arasında yaşanan bir sıkıntı ve Belediye Başkan Yardımcımızın da sakinleştirmek için orada olduğu görüntülerden de görülmektedir. Başkan Yardımcımız ve partimize konu edilen bu haberler kesinlikle doğru değildir. Konu ile ilgili asılsız haber yapanlarla ilgili hukuki işlem başlatılmıştır.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle