logo

reklam

Ünek AK parti ile ülkemiz sağlam bir siyasi iradeye kavuşmuştur

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek
AK parti ile ülkemiz sağlam bir siyasi iradeye kavuşmuştur
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Türkiye’nin AK Parti hükümetleri ile hizmet odaklı siyasetin adresi haline geldiğini belirtti.
Başkan Mehmet Ünek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti , ülke sevdasını en üst düzeyde hissedenlerin, Ülkenin büyük ideallerini bir an olsun unutmayanların partisi olarak, kurulduğundan bugüne kadar 18 yıl hizmet siyasetinin adresi olmuş , olmaya da devam etmektedir. AK Parti iktidarıyla vesayetçi, siyaset, devleti toplumdan ayıran o tefrikacı ve hizipçi siyasette milletin eliyle tasfiye olmuş, ülkemiz sağlam bir siyasi iradeye kavuşmuştur. İşte o irade AK Partidir. Milleti Yaşat ki Devlet Yaşasın anlayışını kendisine şiar edinen AK Parti Kuruluşundan bu güne, bu Yüce Milletin en büyük serveti olan gönül bereketinden beslenmiştir. AK parti milletimizin teveccühüne mazhar olmasına sebep teşkil etmektedir. Bu ülkeye inanmanın, bu millete güvenmenin Türkiye aşkına 80 milyon insanımızla paylaşmanın verdiği güçle çok daha büyük hedefler için 2023 için 2053 için, 2071 için yürüyoruz.” dedi.
Ünek, Ülkemizin “nerden nereye” geldiği milletimiz tarafından takdir edilirken, bütün dünya tarafından da bilimsel bir veri olarak izleniyor. Milletimizin gönlünde mayalanan AK siyaset Türkiye’nin kökleriyle sağlam bir bağ kurarak siyasi kimlik, siyasi ahlak, siyasi düşünce ve siyasi organizasyonu bir bütün olarak görmüş, ortaya koyduğu kimlikle, ahlakla, düşünceyle, icraatlarıyla, teşkilat yapısıyla ülkemizde yeni siyaset tarzının lokomotifi olmuştur. Ülke insanımızın aynı ortak değerler ve hedefler etrafında kuvvetlendiğinde neleri başarabileceğini bir kez daha gösterebilmiştir. Ülkenin her köşesi bölünmüş yollarla sarılırken, Türkiye hızlı trenle tanıştı, Denizler birer Türk Gölüne dönüşürken, Hava yolu Halkın yolu oldu. Eğitim rekor bütçelerden çağı ve çağın teknolojilerini yakalarken 81 ilimizde, Üniversitelerimiz gençliğin hizmetine sunuldu. Ülkenin geçmişten gelen en zor problemleri tek tek çözülürken, Mazlum milletlerin yanında olma, sözü edilen değil sözü dinlenen ülke olarak, Türk’ün ve Türkiye Cumhuriyetinin vakarına yakışır “Büyük ülke” imajı artık dünyada konuşulmaya başlandı. Son yıllarda büyük gelişim ve değişim kaydeden ülkemizde AK Parti Milletimizin temel değerlerinin, birlik ve beraberliğinin en güçlü temsilcisi olmaya devam edecektir.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle