logo

reklam

Ünek; Belediyecilik AK Parti ile başladı

AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti milletimize hizmet için kurulduğunu belirterek, “Tarihimizden ve medeniyetimizden aldığımız davamızı hedefine ulaştırmak dışında başka bir hedefin peşinden gidemeyiz.” dedi.
Ünek, Ak Parti sadece siyasi bir parti ve sadece siyasi bir hareketten ibaret değildir. Bu aynı zamanda bir davanın adıdır. Bu davanın gayesi hakk’ın rızası ve halkın hizmetidir. Kurulduğu günden bu yana liderimiz Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde girdiği her seçimden zafer ile çıkan partimizin başarısının ardındaki sır budur.
Belediyecilik AK Parti ile başladı AK Parti ile devam edeceğini belirten Mehmet Ünek, Hizmet belediyeciliğinin Türkiye’de en güzel örneğinin 1994 yılında İstanbul’da Erdoğan’la başladığını söyledi
“Amasya’da Belediye Başkanımız ve adayımız Cafer Özdemir, AK Parti’li belediyecilik ruhuyla yetişmiştir. AK Parti’nin belediyecilik ruhuyla hizmet yaptığı yerlerde AK Parti’li belediyeler onun için fark atıyor, bundan sonra da AK Parti’nin belediyeciliğiyle Türkiye’de şehirler daha yaşanır ve huzurlu şehirler olacak. Fakirlerin gözetildiği, gençlerin, çocukların ve kadınların sosyal ihtiyaçlarının yerine getirildiği belediyecilik anlayışıyla hizmete devam edeceğiz. Amasya’da 15 yıldır belediyecilik boyutunda büyük hizmetler yaptık. Eksiklerimizi tamamlayacağız ama 2019 ve 2024 dönemi daha insana dokunan ve bugüne kadar gündeme gelmeyen hizmetleri yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle