logo

reklam

Ünek; devletin gerçek sahibi millet olacak

mehmet ünekve başkanAK PARTİ Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile birlikte Türkiye’nin bölgesinde ve küresel siyasette daha güçlü ve etkili bir konuma yükseleceğini söyleyerek: “Güçlü hükümet huzurun, güvenliğin ve özgürlüğün teminatı olacak. Yasama ve yürütme güçlenecek ve devletin gerçek sahibi millet olacak” dedi.
Siyasetin daha samimi ve reel bir zemine kavuşacağını ifade eden Ünek, “Amasya Teşkilatı olarak siyasetin gücünü tüketen koalisyonların bitmesi, yürütmenin tek elde toplanması ve milletimize yeniden büyük devlet olma heyecanını yaşatmak için çalışıyoruz” dedi.
AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylamasında ‘evet’ demenin neden gerekli olduğunu esnaf ve oda ziyaretleri ile anlatıyor.
Ünek, ziyaretlerinde ‘evet’ dendiğinde 16 Nisan sonrası kalıcı siyasi istikrarın sağlanacağını belirterek, “Kalıcı siyasi istikrarla birlikte seçimden mutlaka tek başına iktidar çıkacak. Siyasi istikrar kalıcı hale gelecek. İki seçim arasında, 5 yıl, kesintisiz icraat olacak. Uzlaşma kültürü gelişecek. Hükümet kurulmama sorunu olmayacak. Hükümete güvenoyunu millet verecek” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle