logo

reklam

Ünek; Şehrimiz yenileniyor. Yeniden yapılanıyoruz

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Hizmet konusunda elimize kimse su dökemez. Belediyeciliğin 7 gün 24 saat hizmet olduğunu belirterek, “Hizmet bizim işimiz. Hizmet konusunda bizim elimize kimse su dökemez. Bu iddialı sözlerimi her platformda dile getiriyorum. Elimizi vicdanımıza koyarak sadece kendi bölgelerimizde 10 yıl öncesinden şimdiye olan değişimi ve dönüşümü fark edersek, el birliği ile nasıl hizmetler ortaya koymuşuz, çok daha rahat anlamış oluruz. Bütün bunların başarısı, birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik duyguları içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekten geçer. Biz başka partilere benzemeyiz. Bizde her şey yeri ve zamanı geldiğinde kuralına ve kaidesine uygun olarak gerçekleşir. Herkesin içi rahat olsun. Bu anlamda herkesi kardeşliğimizi ve dayanışmamızı her daim devam ettirmeye davet ediyorum” dedi.
Çok daha güzel bir Amasya için durmadan çalıştıklarını belirten Mehmet Ünek, “Amasya’mıza hizmet etmek için sürekli mesai harcıyoruz. Bakanlarımızla görüşüyoruz. Milletvekillerimizle, Belediye başkanımızla birlikte Amasya’mızın sorunlarına çözüm arıyor, projeler tasarlıyor, çözüm üretiyoruz. Programlı ve gündemli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Allah’a hamdolsun istediklerimizi de alarak şehrimize dönüyoruz. Şehrimiz yenileniyor, yeniden yapılanıyor” dedi.
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “İcraatlarımızı bir çırpıda anlatmak çok çok zor. Birbirinden rol kapmaya çalışmayan, birbirinin önüne geçmeyen, gerçeği gizlemekten yana uğraşları olmayan, milletimizin gönüllerinin yanında zihinlerini de fethetmeye çalışan, kendini tamamen ülke menfaatleri için feda etmiş, 7 gün 24 saat samimiyetle çözüm arayan ve dert ortağı olan, vatandaşına küsmeyen ve onlarla istişare eden bireylerden oluşan bir teşkilatız. Biz tevazu sahibi ve kendini eğiten, geliştiren, daha çok eğitim daha hızlı ve faydalı hizmet anlayışıyla çalışan bir teşkilatız. İnşallah tecrübelerimizi daha da ileriye taşıyarak bu istikrarı sürdüreceğiz. rehavete kapılmadan, inancını ve ülke meselelerine çözümlerini daha da geliştirerek bu milletin ufkunu genişletmek için çaba sarf etmeye devam edeceğiz. İnşallah yarınlarımız hem Türkiye’miz hem Amasya’mız için çok daha güzel olacak” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle