logo

reklam

Vali Işık, Muhtarlarla Buluştu

vali muhtarlarlaVali Işık, Muhtarlarla Buluştu
Muhtarlar, devlet ile vatandaş arasında köprü
AMASYA Valisi Salih Işık, Taşova’da muhtarlarla buluşma toplantıları kapsamında Uluköy’de köy muhtarıyla bir araya geldi.
Işık, Uluköyündeki toplantıda, her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri toplantılarda muhtarlarla bir araya geldiklerini ve bu sürecin sağlıklı bir şekilde işlemeye devam edeceğini söyledi.
Zaman zaman köy ziyaretleri gerçekleştireceklerini ve bu suretle köy halkıyla bir araya geleceklerini ifade eden Vali Salih Işık, şunları kaydetti:
“Muhtarlarımız, vatandaşlarımızla ili yönetenler yani bizlerin arasında bir köprü görevi yapıyorsunuz. Kamu görevlisi olarak çok önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Köyün ve köy halkının yaşadıklarından, sıkıntılarından, acılarından ve mutluluklarından sizler sorumlusunuz. Bu sorumluluk anlayışıyla hareket etmeli, köy ve köy halkının dertleriyle ve sıkıntılarıyla bire bir ilgilenmelisiniz. Bu toplantıları düzenlememizdeki temel amaçlardan birisi de muhtarlarımızdan bölgelerinde yaşayan insanlarımızın sıkıntı ve sorunlarını bize en doğru ve açık şekilde iletmeleridir.” dedi.
Işık, “Muhtarlar devletin en ücra köşelerine hizmet götüren kamu görevlileridir. Mahallelerimizde ve köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntılarının muhtarlarımız tarafından tespit edilerek çözülmesi noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Muhtarların yaşadığı bölgedeki sorunları bu toplantıda bize aktarmalarının önemli artıları olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.
Toplantıya, Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, İl Jandarma Komutanı Albay Selami Akşit, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Genel meclisi Başkanı Mustafa Çıttır, İl Özel İdare Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu, kurum müdürleri ve köy muhtarları katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle