logo

reklam

Vali Ödüllendirdi

Amasya valisi Dr. Osman Varol, Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’de gerçekleştirilen Dünya Hafızlık Yarışmasında birincilik elde eden ilimiz Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Esad Gökçe’yi ödüllendirdi.
Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Esad Gökçe ile gurur duyduğunu ve böylesine büyük bir başarıya ulaşmasının takdir edilmesi gerektiğini dile getiren Vali Varol, dünya çapında böyle bir yarışmada derece almak çok zor ve üstün bir başarı gerektiriyor. Biz tabi diğer spor, sanat dallarında başarılar geliyor, ödüllendiriyoruz ama bu alanda bir farkındalık oluşturalım. Bu işi teşvik edelim, gençlerimizin her alanda başarılı ve yetenekli olduklarını gösterelim istedik. Oldukça ilgi gördü inşallah bu marifetler artacaktır diye ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Vali Varol, yetişmesinde emeği olan ailesini ve eğitimcileri de tebrik etti. Vali Varol, İl Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu ile İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu’nun da katıldığı ziyarette Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bilal Baysal ile Şehit Alper Kalem Kur’an Kursu yöneticisi Ahmet Niyazi Seven’e de plaket verdi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle