logo

reklam
28 Ağustos 2018

Vali trafik kontrolü uygulamalarına katıldı

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünün Kurban Bayramı öncesi alınan trafik tedbirlerini yerinde inceledi. Vali trafik kontrolü uygulamalarına katıldı.
Yol kontrol ve trafik denetimi yapan güvenlik güçlerinin yaptığı denetimlere katılan Vali Varol, kontrol noktasında durdurulan sürücüleri trafik kurallarına uyulması yönünde çeşitli uyarılarda bulundu. Vali Varol’a İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut ve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü ve Bölge Trafik müdürü Ömer Kapsal’da katıldı.
Vali Varol, İçişleri Bakanlığı tarafından alınan tedbirler kapsamında; Trafiğin yoğun olacağı değerlendirilen ve bayram dönüşünün yoğunluk yaşandığı 25-26 Ağustos tarihlerinde tedbirleri yerinde görmek, sürücülerde trafik güvenliği konusunda ülke genelinde daha güçlü ve yoğun bir farkındalık oluşturmak, seyahat eden sürücü ve yolcularla doğrudan temas kurularak çok güçlü bir trafik duyarlılığı algısı oluşturmak amacıyla Amasya-Taşova yolu trafik denetleme noktası, Merzifon Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ve Amasya-Suluova yolu trafik denetleme noktalarında yapılan kontrollerde sürücülere uyarılarda bulundu.
Vali Varol, Kurban Bayramı öncesi tatilcilerin memleketlerine gelmesiyle birlikte yerli ve yabancı turistlerin gezi noktası olan Amasya’ya gelişleriyle artan yollardaki araç trafiği nedeniyle trafik ekipleriyle birlikte sürücüleri önce durdurup bilgilendirdi sonra ise çay molasına davet etti. Uygulama karşısında şaşıran vatandaşlar, uygulamadan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.
“Kurallara uyarsak güzel bir yolculuk geçiririz” diyen Varol, ”Eğer kurallara hız limitlerine uyarsak emniyet kemerini takarsak güzel bir yolculuk geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle