logo

reklam

Vali Varol, Köy Ziyaretlerinde

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, köy ziyaretleri kapsamında vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde dinliyor.
Vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Vali Varol, köy ziyaretlerine Merzifon ilçesine bağlı Yukarıbük, Ortabük, Aşağıbük, Derealan, İnalanı, Gelinsini ve Hırka köyleri ile devam etti. Hırka köyünde vatandaşlarla buluşup sorun ve taleplerini dinleyen ve köy hakkında muhtarlardan bilgi aldı ve sorunu bulunan vatandaşlarla ilgili yapılan veya yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi edindi. Vali Dr. Osman Varol, beraberindeki kurum amirlerine sorun ve taleplerin çözümü noktasında talimat verdi.
Köy ziyaretleri vesilesiyle vatandaşlarımızın karşılaştığı sorunları her yönüyle yerinde görüp tespit ederek, bu sorunlara çözüm üretmeyi amaçladıklarını belirten Vali Varol; vatandaşlarımızın yaşamış oldukları sıkıntıları tek tek dinleyerek, imkânlar dâhilinde çözüme kavuşturulması için gerekli talimatları verdi. Kendisine aktarılan konuların bizzat takipçisi olacağını belirtti.
Vali Varol’a Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, İl Jandarma Komutan Vekili Fatih Arslan ve İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Erarslan eşlik etti.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle