logo

reklam

Vali Varol Amasya Muhtarlar Derneği Kabul Etti Varol; “Muhtarlık zor ama şerefli bir görev”

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya Muhtarlar Derneği Başkanı Arslan Çelik ile beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Vali Varol, Muhtarlarla aynı takımın oyuncuları olduklarını ve ortak noktalarının memlekete güzel hizmet etmek olduğunu söyledi.
Yapılacak hizmetleri birlikte yapacaklarını ifade eden Vali Dr. Osman Varol, Muhtarlarımız halkımızın içerisinde yaşadıklarını belirterek, “Muhtarlığın zaten tarihten beri gelen bir ağırlığı var. Muhtarlık bir taraftan devletimizin o beldede ki, o köydeki veya mahalledeki gözü kulağı, bir taraftan da vatandaşın devlet nezdindeki temsilcisi, elçisi konumundadır. Bu yönüyle zor ama o kadar da şerefli bir görevdir.” diye konuştu.
Varol, ”Hepimiz aynı gemide yaşıyoruz. Biraz sabırlı olacağız ve birbirimize anlayış göstereceğiz. Onu da başardığımız zaman daha hızlı bir şekilde meseleleri çözme imkanımız olacak. İşin planlama kısmına biraz daha özen göstermeliyiz. Acil ihtiyaçları el birliğiyle çözeceğiz. Uzun vadeli hizmetleri düşünmeliyiz. Birbirimizin işini kolaylaştırdığımız zaman kentin kısa sürede ayağa kalktığını göreceğiz. Birbirimizi doğru anladığımız da, kentin menfaatinin korunması ve faydası için ortak hareket ettiğimiz de daha güzel hizmetler olacak. Yeter ki, biz birlik olalım. Öncelikli yapılması gereken ne iş işe önce oradan başlayalım.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle